1/2IN 4x8FT WH/KRAFT/WH WHITE EAGLECELL
Part Number: GBEAG1248
Short Description: 1/2IN 4x8FT WHITE EAGLECELL
Manufacturer Name: The Gilman Brothers Company
Out of stock
SKU
GBEAG1248
| Color | White |
|---|---|
| Sheet Size (feet) | 4' x 8' |
| Sheet Size (inches) | 48" x 96" |
| Width (inch) | 48" |
| Length (inch) | 96" |
| Type | Eaglecell |
| Mfg Part Number | GBEAG1248 |
| Finish | All-Paper Honeycomb |
| Allowed Unit Of Measure | SH |