1/4IN 4x8FT WH/WH/WH EAGLECELL
Part Number: GBEAG648WH-WH-WH
Short Description: 1/4IN 4x8FT WH/WH/WH EAGLECELL
Manufacturer Name: The Gilman Brothers Company
In stock
SKU
GBEAG648WH-WH-WH
| Color | White |
|---|---|
| Sheet Size (feet) | 4' x 8' |
| Sheet Size (inches) | 48" x 96" |
| Width (inch) | 48" |
| Length (inch) | 96" |
| Type | Eaglecell |
| Mfg Part Number | GBEAG648W/W/W |
| Finish | All-Paper Honeycomb |
| Allowed Unit Of Measure | SH |