.100 2x4FT WHT STY PRISM Light Panel SOH
Part Number: MC12S.1W
Short Description: .100 2x4FT WHT STY PRISM Light Panel
Manufacturer Name: Plaskolite Inc
Out of stock
SKU
MC12S.1W
| Color | White |
|---|---|
| Sheet Size (inches) | 24" x 48" |
| Width (inch) | 24" |
| Length (inch) | 48" |
| Type | Polystyrene |
| Mfg Part Number | 1A25003A |
| Finish | Prismatic |
| Allowed Unit Of Measure | EA |