.220IN 48x96 Clear CAST ACRYLIC FM
Part Number: ACL548CF
Short Description: (.220") 5mm 48x96 Clear ECOGREEN CAST ACRYLIC
Manufacturer Name: Marga Cipta
In stock
SKU
ACL548CF
| Color | Clear |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Masking | Film |
| Sheet Size (feet) | 4' x 8' |
| Sheet Size (inches) | 48" x 96" |
| Width (inch) | 48" |
| Length (inch) | 96" |
| Type | Cast |
| Finish | Gloss |
| Allowed Unit Of Measure | SH |