30mm 80x120IN LED LIGHT BLOCK
Part Number: ALED3080120
Short Description: 30mm 80x120IN LED LIGHT BLOCK
Manufacturer Name: Plaskolite Inc
In stock
SKU
ALED3080120
| Color | LED LIGHT BLOCK |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Masking | Film Masking |
| Sheet Size (inches) | 80" x 120" |
| Width (inch) | 80" |
| Length (inch) | 120" |
| Type | Acrylic - LED |
| Allowed Unit Of Measure | SH |