Almond/Black SAFE-T-MARK 1/16IN
Part Number: RFR222-854
Short Description: Almond/Black SAFE-T-MARK 1/16IN
Manufacturer Name: Rowmark
In stock
SKU
RFR222-854
| Color | Almond/Black |
|---|---|
| Sheet Size (feet) | 2' x 4' |
| Sheet Size (inches) | 24-1/8" x 48-3/4" |
| Width (inch) | 24-1/8" |
| Length (inch) | 48-3/4" |
| Mfg Part Number | F222854 |
| Finish | Safe-T-Mark |
| Allowed Unit Of Measure | SH |