Almond/Black SATIN 1/8IN 3-ply
Part Number: R143-854
Short Description: Almond/Black SATIN 1/8IN 3-ply
Manufacturer Name: Rowmark
Out of stock
SKU
R143-854
| Color | Almond/Black SATIN 1/8IN 3-ply |
|---|---|
| Sheet Size (feet) | 2' x 4' |
| Sheet Size (inches) | 24-1/8" x 48-3/4" |
| Width (inch) | 24-1/8" |
| Length (inch) | 48-3/4" |
| Mfg Part Number | 143854 |
| Finish | Satin |
| Allowed Unit Of Measure | SH, QS, HS |