Black/White FLEXICOLOR .020IN
Part Number: R602-402
Short Description: Black/White FLEXICOLOR .020IN
Manufacturer Name: Rowmark
In stock
SKU
R602-402
| Color | Black/White |
|---|---|
| Sheet Size (feet) | 2' x 4' |
| Sheet Size (inches) | 24-1/8" x 48-3/4" |
| Width (inch) | 24-1/8" |
| Length (inch) | 48-3/4" |
| Mfg Part Number | 602402 |
| Finish | FlexiColor |
| Allowed Unit Of Measure | SH |