Brushed Copper/Black LASERMAX 1/16IN
Part Number: RLM922-8940+
Short Description: Brushed Copper/Black LASERMAX 1/16IN
Manufacturer Name: Rowmark
In stock
SKU
RLM922-8940+
| Color | Brushed Copper/Black |
|---|---|
| Sheet Size (feet) | 2' x 4' |
| Sheet Size (inches) | 24-1/8" x 48-3/4" |
| Width (inch) | 24-1/8" |
| Length (inch) | 48-3/4" |
| Mfg Part Number | LM9228940+ |
| Finish | LaserMax |
| Allowed Unit Of Measure | SH, QS, HS |