Charcoal Grey ADA ALTERNATIVE 1/16IN
Part Number: R321-307
Short Description: Charcoal Grey ADA ALTERNATIVE 1/16IN
Manufacturer Name: Rowmark
Out of stock
SKU
R321-307
| Color | Charcoal Grey |
|---|---|
| Sheet Size (feet) | 2' x 4' |
| Sheet Size (inches) | 24-1/8" x 48-3/4" |
| Width (inch) | 24-1/8" |
| Length (inch) | 48-3/4" |
| Mfg Part Number | 321307 |
| Finish | Matte Non-Glare |
| Allowed Unit Of Measure | SH, QS, HS |