Clear/White .020IN ULTRAGRAVE MATTE
Part Number: RUG602-201
Short Description: Clear/White .020IN ULTRAGRAVE MATTE
Manufacturer Name: Rowmark
Out of stock
SKU
RUG602-201
| Color | Clear/White |
|---|---|
| Sheet Size (feet) | 2' x 4' |
| Sheet Size (inches) | 24-1/8" x 48-3/4" |
| Width (inch) | 24-1/8" |
| Length (inch) | 48-3/4" |
| Mfg Part Number | UG602201 |
| Finish | ULTRAGRAVE MATTE |
| Allowed Unit Of Measure | SH, QS, HS |