Flannel ADA ALTERNATIVE 1/16IN
Part Number: R321-331
Short Description: Grey Flannel ADA ALTERNATIVE 1/16IN
Manufacturer Name: Rowmark
In stock
SKU
R321-331
| Color | Grey Flannel |
|---|---|
| Sheet Size (feet) | 2' x 4' |
| Sheet Size (inches) | 24-1/8" x 48-3/4" |
| Width (inch) | 24-1/8" |
| Length (inch) | 48-3/4" |
| Mfg Part Number | 321331 |
| Finish | Matte Non-Glare |
| Allowed Unit Of Measure | SH, QS, HS |