Parchment ADA ALTERNATIVE 1/8IN
Part Number: R341-811
Short Description: Parchment ADA ALTERNATIVE 1/8IN
Manufacturer Name: Rowmark
In stock
SKU
R341-811
| Color | Parchment |
|---|---|
| Sheet Size (feet) | 2' x 4' |
| Sheet Size (inches) | 24-1/8" x 48-3/4" |
| Width (inch) | 24-1/8" |
| Length (inch) | 48-3/4" |
| Mfg Part Number | 341811 |
| Finish | Matte Non-Glare |
| Allowed Unit Of Measure | SH, QS, HS |