PassionFruit Translucent COLORHUES 1/4IN
Part Number: RCH351-621
Short Description: Passion Fruit Translucent COLORHUES 1/4IN
Manufacturer Name: Rowmark
Out of stock
SKU
RCH351-621
| Color | Passion Fruit Translucent |
|---|---|
| Sheet Size (feet) | 2' x 4' |
| Sheet Size (inches) | 24-1/8" x 48-3/4" |
| Width (inch) | 24-1/8" |
| Length (inch) | 48-3/4" |
| Mfg Part Number | CH351621 |
| Finish | ColorHues |
| Allowed Unit Of Measure | SH |