Red/Gold ULTRAGRAVE MATTE 1/16IN
Part Number: RUG922-637
Short Description: Red/Gold ULTRAGRAVE MATTE 1/16IN
Manufacturer Name: Rowmark
Out of stock
SKU
RUG922-637
| Color | Red/Gold |
|---|---|
| Sheet Size (feet) | 2' x 4' |
| Sheet Size (inches) | 24-1/8" x 48-3/4" |
| Width (inch) | 24-1/8" |
| Length (inch) | 48-3/4" |
| Mfg Part Number | UG922637 |
| Finish | ULTRAGRAVE MATTE |
| Allowed Unit Of Measure | SH, QS, HS |