Red/White ULTRAGRAVE SATIN 1/16IN
Part Number: RUG122-602
Short Description: Red/White ULTRAGRAVE SATIN 1/16IN
Manufacturer Name: Rowmark
Out of stock
SKU
RUG122-602
| Color | Red/White |
|---|---|
| Sheet Size (feet) | 2' x 4' |
| Sheet Size (inches) | 24-1/8" x 48-3/4" |
| Width (inch) | 24-1/8" |
| Length (inch) | 48-3/4" |
| Mfg Part Number | UG122602 |
| Finish | ULTRAGRAVE SATIN |
| Allowed Unit Of Measure | SH, QS, HS |